Poniżej znajduje się lista odpowiedzi na najczęściej zadawane przez Państwa pytania.

Zazwyczaj brak potwierdzenia rejestracji wynika z błędu w mailu który został podany podczas rejestracji.
Wiadomość może też trafić do folderu SPAM.

Aby przesłać ponownie potwierdzenie rejestracji prosimy skorzystać z tego formularza.

Jeśli jesteś zarejestrowanym uczestnikiem, skorzystaj z indywidualnego profilu uczestnika który został wysłany w mailu potwierdzającym rejestrację. W menu po lewej stronie znajdują się przyciski do rejestracji dzieci, w zależności od ich wieku.

Należy kliknąć w obrazek "Dołącz do zespołu" do stronie głównej, a następnie podać kod zespołu. Kod zespołu posiada każdy zarejestrowany członek zespołu - ma go na swoim bilecie oraz w profilu.

Informacja na temat biura zawodów oraz wydawania pakietów zostanie wysłana na ok. 2 tygodnie przed wydarzeniem.

Niestety nie. Zależy nam na bezpieczeństwie uczestników oraz zwierzaków, które bardzo kochamy.

Niestety nie. Zależy nam na bezpieczeństwie uczestników dlatego takie osoby będą przez ochronę zatrzymywane. Jedynym dozwolonym "pojazdem" jest wózek dziecięcy prowadzony przez rodzica.

Nie ma osobnej trasy dziecięcej. Dzieci mają taką samą trasę jak dorośli, ale prosimy pamiętać, że nie muszą biec. Mogą spokojnie przejść spacerowym tempem, nie ma limitu czasu, w którym muszą pokonać trasę.

Po opłaceniu rejestracji każda z zarejestrowanych osób otrzyma na podany adres email oraz numer telefonu link, który pozwoli dokończyć rejestrację. Będzie tam możliwość wyboru rozmiaru koszulki. Dzięki temu każdy będzie mógł zadecydować sam o rozmiarze koszulki, jako że w biurze nie ma możliwości zamiany. Wszystkie koszulki są typu unisex.